OPTYMALIZACJA POD KĄTEM LOKALNYCH WYSZUKIWAREK

USZEREGUJ SWOJĄ WITRYNĘ NA PIERWSZEJ STRONIE GOOGLE POPRZEZ LOKALNE SEO
Zatrudnij specjalistę SEO
ZWIĘKSZ LICZBĘ KONWERSJI ONLINE

Czy przyciągasz setki odwiedzających witrynę, ale okazuje się, że nie konwertują na klientów lub potencjalnych klientów?

ZWIĘKSZ LICZBĘ ZAPYTAŃ EKOLOGICZNYCH

Potrzebujesz pomocy, aby zwiększyć liczbę zapytań ekologicznych?

POPRAW WIDOCZNOŚĆ WITRYNY

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w wyszukiwarkach?

PRZYĆMIJ KONKURENCJĘ

Chcesz przyćmić konkurencję?

LEPSZE WRAŻENIA UŻYTKOWNIKA

Chcesz wydłużyć średni czas spędzany na swojej stronie?

TREŚCI WOLNE OD PLAGIATU

Czy masz trudności z napisaniem oryginalnej treści?

ZATRUDNIJ SPECJALISTĘ SEO W POLSCE

4 ETAPOWY PROCES SEO

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI NAD NIESTANDARDOWYM PAKIETEM SEO, A MY POMOŻEMY CI OSIĄGNĄĆ TWOJE KONKRETNE CELE

Średnio co sekundę na całym świecie jest ponad 63 000 wyszukiwań w Google. Optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwań w Google pomaga Twojej firmie uzyskać lepszą widoczność, umożliwiając wyświetlanie się na stronie wyników wyszukiwania i zajmowanie miejsca dla wybranych słów kluczowych. Nasza skrupulatna lokalna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek w USA uczyniła nas jedną z najlepszych agencji marketingu cyfrowego w regionie.

Digital-Southafrica

1. Audyt

Przeprowadzamy dokładny audyt Search Engine Optimization Twojej witryny na liście ponad 15 kluczowych parametrów rankingu wyszukiwarek i identyfikujemy główne błędy i obszary poprawy

Digital-Southafrica

2. Badania

Badamy i identyfikujemy popularne słowa wyszukiwania lub "słowa kluczowe fokusu", których ludzie używają głównie do wyszukiwania podobnych firm, produktów lub usług jak Twoja, a także identyfikujemy zainteresowania i zachowania segmentu docelowego.

Digital-Southafrica

3. Wykonanie

Naprawiamy główne błędy i optymalizujemy obszary ulepszeń w Twojej witrynie. Następnie używamy słowa kluczowego fokus, aby utworzyć niestandardową oryginalną treść, która odnosi się do Twojej firmy / produktu lub usługi. Na tym etapie wszystkie procesy optymalizacji strony i poza nią, takie jak optymalizacja tagów, konfiguracja Google Analytics, konfiguracja Google Moja Firma, tworzenie linków zwrotnych HQ itp.

Digital-Southafrica

4. Monitorowanie i aktualizacja

Monitorujemy wydajność i wzrost rankingu Twojej witryny w wyszukiwarkach, a także optymalizujemy Twoją witrynę, aby upewnić się, że SEO jest dostosowane do wszelkich zmian w algorytmie wyszukiwarki.

HAVE AN IDEA OR PROJECT? LET'S TALK

Collaborate with us to begin an impactful digital marketing journey to transform your online presence and achieve your KPI's.